1920 London (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
1920 London (2016) HD

1920 London (2016) HD

1920 LondonMay. 06, 2016 (India)120 Min.N/A
Your rating: 10
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

1920 Londer. Kur burri i saj sulmohet nga një magji e zezë, princesha Shivangi duhet t’i kërkojë ndihmë ish të dashurit të saj, të cilin e futi në burg para disa vitesh dhe i cili është kthyer në një mjeshtër magjie gjatë kohës sa ishte në burg.

Titulli origjinal1920 London
Vlerësimi IMDb4.0 933 votes
Vlerësimi TMDb2.4 7 votes