47 Meters Down (2017) me Titra Shqip
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
47 Meters Down (2017)

47 Meters Down (2017)

No way out. No way up. No chance in hell.Jun. 15, 2017 (USA)89 Min.R
Your rating: 10
8.7 15 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Dy motra me pushime në Meksikë ngecin në një kafaz peshkaqenësh në fund të oqeanit. Me më pak se një orë oksigjen të mbetur dhe me peshkaqenë të bardhë të mëdhenj rrotull, ato duhet të luftojnë për të mbijetuar.

Titulli origjinal47 Meters Down
Vlerësimi IMDb6.1 3,170 votes