6 Guns (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
6 Guns (2010) HD

6 Guns (2010) HD

Mar. 30, 2010 (USA)96 Min.R
Your rating: 0
7 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sage Mears isSelina Stevens
Selina Stevens
Jason Ellefson isTommy Kleiber the El Paso Kid
Tommy Kleiber the El Paso Kid
Greg Evigan isSheriff Barr
Sheriff Barr
Geoff Meed isLee Horn
Lee Horn
Riley Polanski isDavid Stevens
David Stevens

Permbledhje

Një grua e re rekruton një gjahtar që ta mësojë atë që të jetë një qitëse, që të mund të gjej njerëzit që vranë familjen e saj dhe ti vrasë.

Titulli origjinal6 Guns
Vlerësimi IMDb4.1 832 votes
Vlerësimi TMDb5 9 votes