A Beginner's Guide to Snuff (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Beginner’s Guide to Snuff (2016) HD

A Beginner’s Guide to Snuff (2016) HD

Mar. 04, 2016 87 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Joey Kern isDresden Winters
Dresden Winters
Luke Edwards isDominic Winters
Dominic Winters
Brad Greenquist isKenneth Kennedy
Kenneth Kennedy

Permbledhje

Dy vëllezër, të dëshpëruar për të hyrë në botën e televizionit dhe të filmit, vendosin të hyjnë në një garë horror filmash.Ata fillojnë xhirimet e një filmi të frikshëm i cili do u sjellë shumë të papritura.

Titulli origjinalA Beginner's Guide to Snuff
Vlerësimi TMDb5 2 votes