A Good Marriage (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
A Good Marriage (2014) HD

A Good Marriage (2014) HD

Two Can Keep A Secret... If One Of Them Is Dead.Oct. 03, 2014 (USA)103 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Peter Askin
Director

Aktoret

Stephen Lang isHolt Ramsey
Holt Ramsey
Cara Buono isBetty Pike
Betty Pike
Kristen Connolly isPetra Anderson
Petra Anderson
Theo Stockman isDonnie Anderson
Donnie Anderson
Will Rogers isVince Dorne
Vince Dorne

Permbledhje

Familja e Darsit dukej si familja perfekte me jetën perfekte. Me fëmijë të zotët në jetë dhe një burrë shembullor që do ta donte çdo grua. Por çdo të ndodhë kur Darsi të zbulojë sekretin e errët të burrit të saj pas 25 vitesh martesë të lumtur?

Titulli origjinalA Good Marriage
Vlerësimi IMDb5.2 6,691 votes
Vlerësimi TMDb5.2 89 votes