Above the Law (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Above the Law (2017) HD

Above the Law (2017) HD

Dec. 06, 2017 86 Min.
Your rating: 1
7.2 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lubna Azabal isLucie Tesla
Lucie Tesla
Olivier Gourmet isFrank Valken
Frank Valken
Bouli Lanners isDanny Bouvy
Danny Bouvy
Natacha Régnier isVéronique Pirotte
Véronique Pirotte
Johan Leysen isJean Lemoine
Jean Lemoine
Anne Coesens isHélène
Hélène

Permbledhje

“Vrasësit” : Historia e Frank Valken, grabitës me famë që përfshihet në vorbullën e një krimi të madh. Ai dhe banda e tij kanë qenë në brendësi të çështjes 30 vite më parë dhe janë të dyshuarit kryesorë për ata që duan hakmarrje për vrasjen…

Titulli origjinalTueurs
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb5.9 12 votes