Shiko Agenda: Payback (2018) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Agenda: Payback (2018) HD

Agenda: Payback (2018) HD

Feb. 23, 2018 95 Min.
Your rating: 10
9.6 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

-Stivi Ualsh bën një jetë luksoze por duke shkatërruar ëndrrat e njerëzve të tjerë. Piter Farrell është një burrë që s’ka më asgjë për të humbur dhe s’ka gjë më të rrezikshme se një njeri që kërkon hakmarrje.

Titulli origjinalAgenda: Payback
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb10 1 votes