Alter Egos (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Alter Egos (2012) HD

Alter Egos (2012) HD

Jul. 20, 2012 (USA)80 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi një punë shkon keq, vrasësi me pagesë Rei dhe partneri i tij presin udhëzimet e radhës nga bosi i tyre i pamëshirshëm në Bruksel, vendi i fundit ku Rei do që të jetë.

Titulli origjinalAlter Egos
Vlerësimi IMDb5.2 1,342 votes
Vlerësimi TMDb5.2 14 votes