Always Shine (2016) +16 me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Always Shine (2016) +16

Always Shine (2016) +16

Nov. 25, 2016 (USA)85 Min.UNRATED
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Dy shoqet e ngushta, Beth dhe Ana, vendosin të shkojnë për një fundjavë në mal së bashku, që të arrinin të rikrijonin lidhjet mes tyre. Por ajo që mendohej të ishte një fundjavë e rizbulimit të shoqërisë, kthehet të jetë veç një tregim i xhelozisë dhe konkurrencës që ekzistonte mes tyre. Konflikti do të çojë në ndryshime rrënjësore të jetës së të dyjave.

Titulli origjinalAlways Shine
Vlerësimi IMDb5.8 2,053 votes
Vlerësimi TMDb5.3 24 votes