American Assassin (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
American Assassin (2017) HD

American Assassin (2017) HD

A story centered on counterterrorism agent Mitch Rapp.Sep. 14, 2017 (USA)111 Min.R
Your rating: 10
8 14 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Michael Keaton isStan Hurley
Stan Hurley
Sanaa Lathan isIrene Kennedy
Irene Kennedy
David Suchet isDirector Stansfield
Director Stansfield
Navid Negahban isMinister Behurz
Minister Behurz
Trevor White isDr. Frain
Dr. Frain
Alaa Safi isJaveed
Javeed

Permbledhje

Pas vrasjes së të fejuarës së tij, Mitch Rapp stërvitet nën udhëzimet e veteranit të Luftës së Ftohtë Stan Hurley. Çifti pastaj kërkohet të hetojë një valë sulmesh të rastësishme mbi objektivat ushtarake dhe civile.

Titulli origjinalAmerican Assassin
Vlerësimi IMDb6.5 12,235 votes
Vlerësimi TMDb5 295 votes