Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
American Pastoral (2016) HD

American Pastoral (2016) HD

A radically ordinary story.Oct. 20, 2016 (USA, Hong Kong)108 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ewan McGregor isSeymour '
Seymour '
Dakota Fanning isMerry Levov
Merry Levov
Peter Riegert isLou Levov
Lou Levov
Rupert Evans isJerry Levov
Jerry Levov
Molly Parker isDr. Sheila Smith
Dr. Sheila Smith
Valorie Curry isRita Cohen
Rita Cohen
Hannah Nordberg isMerry Levov (age 12)
Merry Levov (age 12)
Julia Silverman isSylvia Levov
Sylvia Levov

Permbledhje

Një yll tradicional amerikan kolegji dhe mbretëresha e tij e bukurisë shohin se si jeta e tyre perfekte shembet, kur vajza e tyre bashkohet me protestat e viteve 60 në Amerikë.

Titulli origjinalAmerican Pastoral
Vlerësimi IMDb6.1 6,763 votes
Vlerësimi TMDb5.7 77 votes