An Act of War (2015) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
An Act of War (2015) HD

An Act of War (2015) HD

Mar. 10, 2015 (USA)99 Min.N/A
Your rating: 10
7.4 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Duke u ndeshur me pagjumësinë dhe PTSD të padiagnostifikuar, një veteran lufte punon natën si projektues në një kinema të vjetër. Duke u munduar të përshtatet me jetën civile, djali i tij e gjen veten të mbërthyer në një rrjet të pashmangshëm joshjeje, droge dhe dhune.

Titulli origjinalAn Act of War
Vlerësimi IMDb5.7 1,517 votes
Vlerësimi TMDb5.1 6 votes