Another Nine & a Half Weeks (1997) +18 me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Another Nine a Half Weeks (1997) +18

Another Nine a Half Weeks (1997) +18

On the trail of an old love, he found a dangerous new obsession.Jun. 12, 1997 (France, UK, USA)105 Min.R
Your rating: 7
6.7 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Mickey Rourke isJohn Gray
John Gray
Steven Berkoff isVittorio DaSilva
Vittorio DaSilva
Faisal Attia isDrug Dealer #2
Drug Dealer #2
Philippe Beglia isHotel Raphael Doorman
Hotel Raphael Doorman
Christin Amy Artner isKahidijah (as Christine Brandner)
Kahidijah (as Christine Brandner)
Sandra Cervik isHotel Maid
Hotel Maid

Permbledhje

Mickey Rourke reprizon rolin e tij si Gjoni misterioz dhe seksi në këtë avull, ankthi të mbushur. Kur John udhëton për në Paris për të marrë pjesë në një shitje art.

Titulli origjinalAnother 9 1/2 Weeks
Vlerësimi IMDb2.7 3,674 votes
Vlerësimi TMDb4.7 11 votes