Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ant-Man and the Wasp (2018) HD

Ant-Man and the Wasp (2018) HD

Real Heroes. Not Actual SizeJul. 04, 2018
Your rating: 10
9.8 16 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Peyton Reed
Director

Aktoret

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly isHope van Dyne / The Wasp
Hope van Dyne / The Wasp
Walton Goggins isSonny Burch
Sonny Burch
Judy Greer isMaggie Lang
Maggie Lang
T.I. isDave
Dave

Permbledhje

Ndërkohë që ( Skot Lang ) perpiqet të gjej balancën midis të qenit nje baba dhe një superhero, Houp Van Dajn dhe Doktor Hank Pim sjellin një mision urgjent, në të cilin Ant-Man duhet të bashkëpunoj me Grerezën, për të zbuluar sekrete nga e shkuara e tyre..

Titulli origjinalAnt-Man and the Wasp
Vlerësimi IMDbN/A votes