Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Apparition (2014) HD

Apparition (2014) HD

Regret will haunt you.May. 05, 2015 (USA)100 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

“Apparition” është një thriller mbinatyror që eksploron temat e dashurisë, vdekjes dhe brishtësinë e mendjes. Kur e fejuara e Dagut, Lori, u vra në një aksident me makinë, ai tërhiqet në shtëpinë e tyre të izoluar në fermë për t’u përballur me humbjen e tij.

Titulli origjinalApparition
Vlerësimi IMDb4.0 450 votes
Vlerësimi TMDb3.6 6 votes