Army of Darkness (1992) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Army of Darkness (1992) HD

Army of Darkness (1992) HD

Trapped in time. Surrounded by evil. Low on gas.Oct. 09, 1992 (USA)81 Min.R
Your rating: 0
5.9 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Raimi
Director

Aktoret

Marcus Gilbert isLord Arthur
Lord Arthur
Richard Grove isDuke Henry the Red
Duke Henry the Red
Patricia Tallman isPossessed Witch
Possessed Witch
Ted Raimi isCowardly Warrior/Second Supportive Villager/S-Mart Clerk
Cowardly Warrior/Second Supportive Villager/S-Mart Clerk

Permbledhje

Një njeri transportohet aksidentalisht në vitin 1300 A.D., ku ai duhet të luftojë një ushtri të të vdekurve dhe të marrë Nekronomikon kështu që ai mund të kthehet në shtëpi.

Titulli origjinalArmy of Darkness
Vlerësimi IMDb7.6 141,107 votes
Vlerësimi TMDb7.3 950 votes