ARQ (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
ARQ (2016) HD

ARQ (2016) HD

Sep. 09, 2016 (USA, Canada)88 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tony Elliott
Director

Aktoret

Permbledhje

Rentoni ka krijuar një makineri, e cila ka shkaktuar që koha të ripërsëritet gjatë një grabitjeje në shtëpinë e tij. Gjithashtu ai do të përpiqet të shpëtojë ish të dashurën e tij dhe ndërkohë do të mësojë se kush e ka vënë nën shënjestër dhe përse.

Titulli origjinalARQ
Vlerësimi IMDb6.4 18,209 votes
Vlerësimi TMDb6 248 votes