Assimilate (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Assimilate (2019) HD

Assimilate (2019) HD

May. 24, 2019 93 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Calum Worthy isRandy Foster
Randy Foster
Joel Courtney isZach Henderson
Zach Henderson
Andi Matichak isKayla Shepard
Kayla Shepard
Cam Gigandet isJosh Haywood
Josh Haywood
Mason McNulty isJoey Shepard
Joey Shepard
Terry Dale Parks isPastor Greg
Pastor Greg
Vito Viscuso isLarry Shepard
Larry Shepard

Permbledhje

Tre shokë që po bëjnë një shfaqje në internet për qytetin e tyre, zbulojnë se komshinjtë e tyre po vriten dhe po zëvendësohen me krijesa që janë kopje të përkryera të tyre.

Titulli origjinalAssimilate
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb5.2 41 votes