Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Deep Burial (2017) HD

Deep Burial (2017) HD

Earth needs a heroMar. 17, 2017 (USA)81 Min.
Your rating: 0
6.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në të ardhmen e afërt, kur komunikimet fiken në një central të largët bërthamor, të izoluar në shkretëtirë, një inspektore e re e sigurisë, Ebi Dikson, detyrohet të fluturojë jashtë për të rregulluar komunikimin. Pasi brenda objektit, gjurmët misterioze dhe sjelljet e çuditshme bëjnë që Ebi të ketë dyshime në lidhje me shëndetin, dhe ndoshta identitetet e dy punonjësve.

Titulli origjinalAtomica
Vlerësimi IMDb4.1 1,004 votes
Vlerësimi TMDb5.1 21 votes