Atonement (2007) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Atonement (2007) HD

Atonement (2007) HD

Torn apart by betrayal. Separated by war. Bound by love.Aug. 29, 2007 (UK, France, USA)123 Min.R
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Joe Wright
Director

Aktoret

Keira Knightley isCecilia Tallis
Cecilia Tallis
James McAvoy isRobbie Turner
Robbie Turner
Romola Garai isBriony Tallis (Age 18)
Briony Tallis (Age 18)
Saoirse Ronan isBriony Tallis (Age 13)
Briony Tallis (Age 13)
Brenda Blethyn isGrace Turner
Grace Turner
Vanessa Redgrave isBriony Tallis (Age 77)
Briony Tallis (Age 77)
Juno Temple isLola Quincey
Lola Quincey
Harriet Walter isEmily Tallis
Emily Tallis
Alfie Allen isDanny Hardman
Danny Hardman

Permbledhje

Ndiqni Sam Axe në një mision në Ameriken Latine dhe ai do të na japë një panorame të së shkuares së tij ushtarake.

Titulli origjinalAtonement
Vlerësimi IMDb7.8 201,877 votes
Vlerësimi TMDb7.3 861 votes