Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Autumn and the Black Jaguar (2024)

Autumn and the Black Jaguar (2024)

Feb. 01, 2024 100 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lumi Pollack isAutumn Edison
Autumn Edison
Paul Greene isSaul Edison
Saul Edison
Kelly Hope Taylor isDoria Dargan
Doria Dargan
Letitia Brookes isNYC Airport Ground Staff Hostess
NYC Airport Ground Staff Hostess
K.C. Coombs isMrs. Burley
Mrs. Burley
Airam Camacho isAutumn Edison (child)
Autumn Edison (child)

Permbledhje

Pas vitesh në Nju Jork, 14-vjeçarja Ema kthehet në pyllin tropikal të Amazonës për të shpëtuar fshatin e saj të fëmijërisë dhe mikeshën e saj të dashur jaguare.

Titulli origjinalLe Dernier Jaguar
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb5.2 21 votes