Avengers Grimm (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Avengers Grimm (2015) HD

Avengers Grimm (2015) HD

A battle of legendary proportions.Mar. 17, 2015 (USA)90 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Casper Van Dien isRumpelstiltskin
Rumpelstiltskin
Milynn Sarley isCinderella
Cinderella
Marah Fairclough isSleeping Beauty
Sleeping Beauty
Lou Ferrigno isIron John
Iron John
Brian Gilleece isSWAT Team Member
SWAT Team Member

Permbledhje

Katër princeshat e bukura Cinderella, Bukuroshja e Fjetur, Borobardha dhe Rapunze te cilat kan fuqi magjike ,duhet të luftojnë  Rumpelstiltskin dhe ushtrinë e tij  para se ai skllavëron të gjithë në Tokë.

Titulli origjinalAvengers Grimm
Vlerësimi IMDb2.8 1,676 votes
Vlerësimi TMDb3.7 32 votes