Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Avengers: Infinity War (2018) HD

Avengers: Infinity War (2018) HD

An entire universe. Once and for all.Apr. 25, 2018 149 Min.
Your rating: 10
8.9 100 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Joe Russo
Director

Aktoret

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Evans isSteve Rogers
Steve Rogers
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Benedict Cumberbatch isStephen Strange
Stephen Strange
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man

Permbledhje

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur Thanosin e fuqishëm, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t’i japë fund universit.

Titulli origjinalAvengers: Infinity War
Vlerësimi IMDb9.2 votes
Vlerësimi TMDb8.8 612 votes