Backcountry (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Backcountry (2014) HD

Backcountry (2014) HD

Survive.Mar. 20, 2015 (Canada)92 Min.R
Your rating: 0
6.8 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift urban shkon për kamping në një pyll dhe e gjejnë veten të humbur në territorin e një ariu të zi grabitqar.

Titulli origjinalBackcountry
Vlerësimi IMDb6.0 11,139 votes
Vlerësimi TMDb5.9 130 votes