Bad Genius (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bad Genius (2017) HD

Bad Genius (2017) HD

May. 03, 2017 130 Min.
Your rating: 10
7.9 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një studente me emrin Lini e shkollës së mesme, që jeton me të atin, nis të bëjë para, duke ndihmuar shokët e saj për të kopjuar në provime.. Grace është një aktiviste e shquar shkollore e cili nuk mund të marrë notat që ajo ka nevojë. Pat është një djalë i ndyrë që beson se paratë mund të blejnë gjithçka. Por, nevoja dhe etja për para, do ta çojnë atë në Sidnej, ku, për të fituar miliona, duhet të japë provimin ndërkombëtar STIC (SAT) dhe t’ua dërgojë përgjigjet miqve të saj në Tajlandë, para se të nisin edhe ata të njëjtin provim…

Titulli origjinalฉลาดเกมส์โกง
Vlerësimi IMDb8.1 votes
Vlerësimi TMDb7.6 16 votes