Bangkok Adrenaline (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bangkok Adrenaline (2009) DVD

Bangkok Adrenaline (2009) DVD

May. 14, 2009 (Thailand)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Katër veta arrijnë në Tajlandë për të festuar dhe për të pirë. Një lojë kumari shkon keq dhe dëshpërimisht ata vendosin për të rrëmbyer vajzën e një miliarderi. Gjërat shkojnë …

Titulli origjinalอะดรีนาลีน คนเดือดสาด
Vlerësimi IMDb4.9 847 votes
Vlerësimi TMDb4.6 6 votes