Beauty and the Beast (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Beauty and the Beast (2017) HD

Beauty and the Beast (2017) HD

Be our guest.Mar. 16, 2017 (USA, UK)129 Min.PG
Your rating: 1
8.5 17 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Bill Condon
Director

Aktoret

Dan Stevens isPrince Adam / Beast
Prince Adam / Beast
Ian McKellen isCogsworth
Cogsworth

Permbledhje

Adoptimi i përrallës “E bukura dhe bisha”, që flet një vajzë të bukur dhe një princ egoist, i cili ishte shndërruar në një bishë të tmerrshme, si rezultat i një magjie. Ata ranë në dashuri dhe magjia u prish.

Titulli origjinalBeauty and the Beast
Vlerësimi IMDb7.7 98,473 votes
Vlerësimi TMDb6.8 2401 votes