Bedtime Stories (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bedtime Stories (2008) HD

Bedtime Stories (2008) HD

Whatever they dream up... he has to survive.Dec. 24, 2008 (USA)99 Min.PG
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Adam Sandler isSkeeter Bronson
Skeeter Bronson
Guy Pearce isKendall
Kendall
Teresa Palmer isViolet Nottingham
Violet Nottingham
Aisha Tyler isDonna Hynde
Donna Hynde
Kathryn Joosten isMrs. Dixon
Mrs. Dixon

Permbledhje

Një komedi familjare që tregon për një punëtor hoteli jeta e të cilit ndryshoi kur ai u tregoi nipit dhe mbesave përralla, të cilat po bëheshin realitet.

Titulli origjinalBedtime Stories
Vlerësimi IMDb6.1 74,999 votes
Vlerësimi TMDb5.9 752 votes