Behind Enemy Lines (2001) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Behind Enemy Lines (2001) HD

Behind Enemy Lines (2001) HD

His only weapon is his will to survive.Nov. 17, 2001 (USA)106 Min.PG-13
Your rating: 10
8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

John Moore
Director

Aktoret

Owen Wilson isLt. Chris Burnett
Lt. Chris Burnett
Gene Hackman isAdmiral Leslie McMahon Reigart
Admiral Leslie McMahon Reigart
Gabriel Macht isStackhouse
Stackhouse
David Keith isMaster Chief Tom O'
Master Chief Tom O'
Olek Krupa isMiroslav Lokar
Miroslav Lokar
Joaquim de Almeida isAdmiral Piquet
Admiral Piquet
Eyal Podell isPetty Officer Kennedy
Petty Officer Kennedy

Permbledhje

Një marinës është qëlluar mbi territorin e armikut dhe është ndjekur pa mëshirë nga një zbatues i policisë sekrete dhe trupat kundërshtare. Ndërkohë oficeri komandues i tij shkon kundër urdhrave në një përpjekje për ta shpëtuar atë.

Titulli origjinalBehind Enemy Lines
Vlerësimi IMDb6.4 89,443 votes
Vlerësimi TMDb6 386 votes