Beowulf (2007) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Beowulf (2007) HD

Beowulf (2007) HD

Evil breeds pain.Nov. 05, 2007 (USA)115 Min.PG-13
Your rating: 0
9 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ray Winstone isBeowulf / Golden Man / Dragon
Beowulf / Golden Man / Dragon
Robin Wright isWealthow
Wealthow
Greg Ellis isGarmund
Garmund

Permbledhje

Luftëtari Beowulf duhet të luftojë dhe të mund përbindëshin Grendel cili është duke terrorizuar qytetet, dhe më vonë, nëna e Grendelit, e cila fillon të vrasë nga hakmarrja.

Titulli origjinalBeowulf
Vlerësimi IMDb6.2 145,926 votes
Vlerësimi TMDb5.5 688 votes