Between Worlds (2018) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Between Worlds (2018) HD

Between Worlds (2018) HD

Vengeance Is Born In HellSep. 22, 2018
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia ndjek Xho-nw, një shofer kamioni i rrënuar që është mbërthyer nga kujtesa e gruas dhe fëmijës së tij të vdekur. Ai takon Xhulin, një grua me prirje shpirtërore, e cila bashkohet me Xho-në në një përpjekje të dëshpëruar për të gjetur shpirtin e humbur të vajzës së saj në koma, Billit.Por shpirti i bashkëshortes së vdekur të Xho-së,Meri,pushton trupin e vajzës së re dhe është e të vendosur për të zgjidhur çështjen e saj të papërfunduar me të gjallët…

Titulli origjinalBetween Worlds
Vlerësimi IMDb4.2 votes
Vlerësimi TMDb5 1 votes