Big Miracle (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Big Miracle (2012) HD

Big Miracle (2012) HD

A family of whales trapped beneath the ice. One unforgettable rescue.Feb. 02, 2012 (USA, UK)107 Min.PG
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ken Kwapis
Director

Aktoret

Drew Barrymore isRachel Kramer
Rachel Kramer
John Krasinski isAdam Carlson
Adam Carlson
Kristen Bell isJill Jerard
Jill Jerard
Vinessa Shaw isKelly Meyers
Kelly Meyers
Dermot Mulroney isColonel Scott Boyer
Colonel Scott Boyer
Ted Danson isJ. W. McGraw
J. W. McGraw
Kathy Baker isRuth McGraw
Ruth McGraw
Tim Blake Nelson isPat Lafaytette
Pat Lafaytette
Stephen Root isGovernor Haskell
Governor Haskell

Permbledhje

Frymëzuar nga nje histori e vertete qe pushtoj zemrat e njerëzve në të gjithë botën, aventura e shpëtimit ‘Big Miracle’ tregon historinë e mahnitshme të një gazetari lajmesh (John Krasinski) dhe një vullnetari (Drew Barrymore), të cilët janë bashkuar per të ruajtur një familje te balenave gri te bllokuar nga formimi i shpejt i akullit në Arktik.

Titulli origjinalBig Miracle
Vlerësimi IMDb6.5 15,821 votes
Vlerësimi TMDb6.5 136 votes