Birdland (2018) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Birdland (2018) HD

Birdland (2018) HD

Jan. 26, 2018 89 Min.
Your rating: 0
7.3 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Peter Lynch
Director

Aktoret

Permbledhje

-Një ish-police, martesa e së cilës është në rrezik, fsheh kamera survejimi në shtëpinë e saj dhe sheh mëkatet e burrit të saj, duke u kthyer në soditëse të jetës së saj…

Titulli origjinalBirdland
Vlerësimi IMDb4.2 votes
Vlerësimi TMDb6 3 votes