Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blackhat (2015) HD

Blackhat (2015) HD

We are no longer in control.Jan. 13, 2015 (USA)133 Min.R
Your rating: 0
7 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Michael Mann
Director

Aktoret

Chris Hemsworth isNicholas Hathaway
Nicholas Hathaway
Leehom Wang isChen Dawai
Chen Dawai
Tang Wei isChen Lien
Chen Lien
Viola Davis isCarol Barrett
Carol Barrett
Holt McCallany isMark Jessup
Mark Jessup
Andy On isAlex Trang
Alex Trang
Ritchie Coster isElias Kassar
Elias Kassar
Christian Borle isJeff Robichaud
Jeff Robichaud
John Ortiz isHenry Pollack
Henry Pollack

Permbledhje

Një i burgosur i dalë me leje dhe partnerët e tij amerikanë e kinezë, zbulojnë një rrjet krimi në internet të nivelit të lartë nga Çikago në Los Anxhelos, në Hong Kong, në Xhakartë.

Titulli origjinalBlackhat
Vlerësimi IMDb5.4 42,416 votes
Vlerësimi TMDb5 707 votes