Bleeding Steel (2017) me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bleeding Steel (2017) HD

Bleeding Steel (2017) HD

Dec. 22, 2017
Your rating: 10
9.6 15 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një agjent i forcave speciale është caktuar për të mbrojtur një shkencëtar dhe krijimin e tij nga një bandë e ligë….

Titulli origjinalBleeding Steel
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb6.6 10 votes