Blended (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blended (2014) HD

Blended (2014) HD

Single Dad, No Clue. Single Mum, Flying Solo.May. 21, 2014 (USA)117 Min.PG-13
Your rating: 10
9.6 7 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pas një takimi të keq, një burrë dhe një grua ngecin me njëri-tjetrin në një resort familjar, ku tërheqja midis tyre fillon të rritet dhe fëmijët e secilit përfitojnë nga kjo marrëdhënie në lulëzim.

Titulli origjinalBlended
Vlerësimi IMDb6.5 92,429 votes
Vlerësimi TMDb6.6 858 votes