Blood in the Water (2016) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blood in the Water (2016) HD

Blood in the Water (2016) HD

Don't get in too deep.Aug. 26, 2016 (USA)91 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ben Cummings
Director

Aktoret

Miguel Gomez isFreedgood (as Miguel Gómez)
Freedgood (as Miguel Gómez)
Julie Dretzin isMegan Weaver
Megan Weaver
David S. Lee isHector Cortez
Hector Cortez
Stelio Savante isMarius Roos
Marius Roos
David Newton isDirk Roos
Dirk Roos

Permbledhje

Një çift do të takohet me mikun e tyre të vjetër në kolegj dhe pasi diçka shkon keq, do të merren në pyetje nga një detektiv.

Titulli origjinalBlood in the Water
Vlerësimi IMDb5.0 345 votes
Vlerësimi TMDb4.4 5 votes