Blunt Force Trauma (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Blunt Force Trauma (2015) HD

Blunt Force Trauma (2015) HD

In the world of underground dueling the only rule is to surviveOct. 05, 2015 (Colombia)92 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Udhëtimi i Xhon dhe Kolt, pjestarë në ndeshje me armë dhe ndonjëherë të dashuruar, në udhëtime paralelë por shumë të ndryshëm, përmes një kulture dueli të fshehtë.

Titulli origjinalBlunt Force Trauma
Vlerësimi IMDb4.6 1,112 votes
Vlerësimi TMDb4.4 28 votes