Bomb City (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bomb City (2017) HD

Bomb City (2017) HD

The more I see of man, the more I like dogs.Mar. 31, 2017 95 Min.
Your rating: 10
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një dramë krimi, në lidhje me kundërshtimin kulturor të një grupi të punk rockers në një qytet konservator të Teksasit. Beteja e tyre e vazhdueshme me një klikë rivale dhe më të pasur çon në një krim të diskutueshëm të urrejtjes që e vë në pikëpyetje moralin e drejtësisë amerikane.

Titulli origjinalBomb City
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb7.8 24 votes