Bon Cop Bad Cop 2 (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bon Cop Bad Cop 2 (2017) HD

Bon Cop Bad Cop 2 (2017) HD

It's okay America, we've got your back.May. 12, 2017 (Canada)
Your rating: 0
4 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Patrick Huard isDavid Bouchard
David Bouchard
Colm Feore isMartin Ward
Martin Ward
Erik Knudsen isJonathan
Jonathan
Noam Jenkins isSylvio Dipietro
Sylvio Dipietro
Andre Bedard isWhite House Security Guard
White House Security Guard

Permbledhje

Ward dhe Bouchard duhet të përballen me një unazë të rëndësishme të vjedhjeve të makinave që rezulton të jetë shumë më tepër se sa ata që u bartën:  makinat e vjedhura do të shërbejnë si bomba në një sulm terrorist të planifikuar mirë.

Titulli origjinalBon Cop Bad Cop 2
Vlerësimi IMDb6.9 1,412 votes
Vlerësimi TMDb6.9 8 votes