Boyhood (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Boyhood (2014) HD

Boyhood (2014) HD

12 years in the making.Jun. 05, 2014 (USA)164 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Filmi tregon një histori të një çifti të divorcuar duke u përpjekur për të rritur djalin e tyre të vogël. Historia ndjek djalin për dymbëdhjetë vjet, nga klasa e parë në moshën 6 deri në klasën e 12-të në moshën 17-18 vjeç, dhe shqyrton marrëdhënien e tij me prindërit kur rritet.

Titulli origjinalBoyhood
Vlerësimi IMDb7.9 302,400 votes
Vlerësimi TMDb7.5 2465 votes