Brokeback Mountain (2005) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Brokeback Mountain (2005) HD

Brokeback Mountain (2005) HD

Love is a force of natureSep. 02, 2005 (USA, Canada)134 Min.R
Your rating: 0
5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Ang Lee
Director

Aktoret

Heath Ledger isEnnis Del Mar
Ennis Del Mar
Jake Gyllenhaal isJack Twist
Jack Twist
Randy Quaid isJoe Aguirre
Joe Aguirre
Michelle Williams isAlma Beers del Mar
Alma Beers del Mar
Anne Hathaway isLureen Newsome
Lureen Newsome
Larry Reese isJolly Minister
Jolly Minister
Linda Cardellini isCassie Cartwright
Cassie Cartwright
Anna Faris isLaShawn
LaShawn

Permbledhje

Historia e një marrëdhënie të ndaluar dhe të fshehtë ndërmjet dy Kaubojve dhe jeta e tyre gjatë viteve.

Titulli origjinalBrokeback Mountain
Vlerësimi IMDb7.7 271,293 votes
Vlerësimi TMDb7.4 1158 votes