Broken Arrow (1996) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Broken Arrow (1996) HD

Broken Arrow (1996) HD

Prepare to Go Ballistic.Feb. 09, 1996 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

John Woo
Director

Aktoret

John Travolta isMaj. Vic '
Maj. Vic '
Christian Slater isCapt. Riley Hale
Capt. Riley Hale
Samantha Mathis isTerry Carmichael
Terry Carmichael
Delroy Lindo isColonel Max Wilkins
Colonel Max Wilkins
Bob Gunton isPritchett
Pritchett
Frank Whaley isGiles Prentice
Giles Prentice
Vondie Curtis-Hall isChief Sam Rhodes
Chief Sam Rhodes

Permbledhje

Terroristët vjedhin mbushje bërthamore nga ushtria amerikane, por nuk llogarisin në një pilotë dhe një roje të parkut nacional të cilët shkatërrojn planin e tyre.

Titulli origjinalBroken Arrow
Vlerësimi IMDb6.0 79,810 votes
Vlerësimi TMDb5.6 375 votes