Broken Contract (2018) me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Broken Contract (2018)

Broken Contract (2018)

Strippers. Murder. Power. Money. Drugs. And Max.Jun. 22, 2018 95 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Esther Anderson isDetective Keeling
Detective Keeling
Kelsie Anderson isNight Club Patron
Night Club Patron
Rebecca Caldwell isTV News Anchor
TV News Anchor
Bryan Chance isDetective
Detective
James Buckland isNight club patron
Night club patron

Permbledhje

Kontrata e thyer: Maksi, një pronar klubi nate, i kërcënohet jeta nga gangsterat vendas. Ai kërkon mbështetje nga njohjet që ka gruaja e tij, kështu punëson një vrasës me pagesë për t’i zgjidhur problemet. Maks verbohet nga fuqia e tij e re dhe familja e sheh teksa ai i largohet qëllimit fillestar, ndërkohë që vdekjet shtohen….

Titulli origjinalBroken Contract
Vlerësimi IMDb5.6 votes