Bruce Almighty (2003) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Bruce Almighty (2003) HD

Bruce Almighty (2003) HD

In Bruce we trustMay. 23, 2003 (USA)101 Min.PG-13
Your rating: 10
10 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Shadyac
Director

Aktoret

Jim Carrey isBruce Nolan
Bruce Nolan
Jennifer Aniston isGrace Connelly
Grace Connelly
Catherine Bell isSusan Ortega
Susan Ortega
Steve Carell isEvan Baxter
Evan Baxter
Nora Dunn isAlly Loman
Ally Loman
Paul Satterfield isDallas Coleman
Dallas Coleman

Permbledhje

Nje djale qe i ankohet zotit per fatin e tij te keq qe ka.Dhe zoti i jep fuqite e tij vetem per nje jave dhe ai do ta shikoje sa e veshtire dhe e bukur eshte te jesh zot …

Titulli origjinalBruce Almighty
Vlerësimi IMDb6.7 311,598 votes
Vlerësimi TMDb6.3 2277 votes