Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cabaret Desire (2011) +18

Cabaret Desire (2011) +18

Oct. 01, 2011 80 Min.
Your rating: 8
7.4 26 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Erika Lust
Director

Aktoret

Permbledhje

Vëmendje : Filmi ka skena të forta Erotike…

Ka një vend magjik ku njerëzit shkojnë natën për të dëgjuar përralla erotike. Një zonjë prezanton çdo klient me një një zonjë apo zotëri, i cili do t’i marrë ato thellë në një botë të recitimit të këndshëm. Fjalët rrjedhin me butësi, ndërsa dëshira pa dashje pushton çdo centimetër dhe çdo çarje. Dhënësit do t’ju çojnë në një udhëtim nëpër katër tregime që do t’ju çojnë për të zbuluar ndjenja të reja dhe vende plot epsh. Lista e tregimeve: Dy Alexet, Nëna ime, Në Wonderland, fletët e lagura.

Titulli origjinalCabaret Desire
Vlerësimi IMDb4.6 votes
Vlerësimi TMDb5.8 8 votes