Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cabrini (2024)

Cabrini (2024)

Remember her name.Mar. 07, 2024 142 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Me të mbërritur në Nju Jork në vitin 1889, murgesha italiane Françeska Kabrini përballet me sëmundjet, krimin dhe fëmijët jetimë të emigrantëve italianë. E vendosur për të ndihmuar, ajo nis një mision të guximshëm për të ndihmuar më të rrezikuarit e shoqërisë…

Titulli origjinalCabrini
Vlerësimi IMDb7.5 votes
Vlerësimi TMDb7.355 31 votes