Cage Dive (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Open Water 3: Cage Dive (2017)

Open Water 3: Cage Dive (2017)

First you find the sharks. Then they find you.Aug. 11, 2017 (Turkey)80 Min.R
Your rating: 1
5.5 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Tre miq nga Kalifornia po filmojnë një kasetë për një shfaqje ekstreme të lojës në realitetit. Ata e dokumentojnë udhëtimin e tyre në Australi, ku do të bëjnë aktivitetin e tyre më të rrezikshëm … ” ZHYTJA ME KAFAZ ”. Një kthesë katastrofike e ngjarjes i lë ata në ujë të mbushur plot me Peshkaqenë të bardhë, duke e kthyer regjistrimin e tyre në një ditar të gjallë të gjakut të mbijetesës … dhe vdekjes.

Titulli origjinalCage Dive
Vlerësimi IMDb4.1 1,043 votes
Vlerësimi TMDb4.3 30 votes