Cake (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cake (2014) HD

Cake (2014) HD

Forgiveness is a bitter pill to swallow.Sep. 07, 2014 (USA)102 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kleri magjepset nga vetëvrasja e një gruaje në grupin e mbështetjes për dhimbjet kronike, ndërsa përpiqet t’i bëjë ballë dhe vetë tragjedisë së saj personale.

Titulli origjinalCake
Vlerësimi IMDb6.4 29,052 votes
Vlerësimi TMDb6.1 324 votes