Carlito’s Way (1993) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Carlito’s Way (1993) HD

Carlito’s Way (1993) HD

He's got a good future if he can live past next week.Nov. 10, 1993 (USA)144 Min.R
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Al Pacino isCarlito Brigante
Carlito Brigante
Sean Penn isDavid Kleinfeld
David Kleinfeld
John Leguizamo isBenny Blanco
Benny Blanco
Luis Guzmán isPachanga
Pachanga
Adrian Pasdar isFrankie Taglialucci
Frankie Taglialucci
Joseph Siravo isVincent Taglialucci
Vincent Taglialucci

Permbledhje

Ish i dënuari Rican është liruar nga burgu, premton që do të qëndroj larg nga droga dhe dhuna pavarësisht nga rrethi i ti që ka, jeta e ti do të filloj nga jashtë N.Y.C.

Titulli origjinalCarlito's Way
Vlerësimi IMDb7.9 169,845 votes
Vlerësimi TMDb7.6 637 votes